Spódnice

Nigdy nie można mieć zbyt wielu spódnic. Od mini, przez ołówkowe, z wysokim stanem, spódnice z koła, aż po plisowane i maxi – istnieje tak wiele różnych rodzajów, że każda kobieta, nawet ta, która na co dzień wybiera raczej spodnie, może znaleźć fason dla siebie.

Spódnice ołówkowe to jeden z najbardziej klasycznych fasonów, zwykle sięgają kolan i podkreślają biodra i pupę. Sprawdzą się przy figurze klepsydry, gruszki, a te z wyższym stanem mogą nosić również kobiety o figurze bez wyraźnego wcięcia w talii.
 
Spódnice mini wbrew pozorom nie są tylko dla najmłodszych kobiet. Wystarczy dobrać odpowiedni rodzaj i połączyć je z luźniejszą górą, a będą odpowiednie nawet do pracy. Nie są jednak polecane paniom o bardziej rozbudowanych udach i większych pośladkach – osoby o takim typie figury śmiało mogą wybrać za to spódnice z koła, sięgające do kolan. Są one bardzo wygodne, dziewczęce i świetnie wyglądają w ruchu. Takie samo wrażenie robią spódnice plisowane, które najczęściej występują w długościach midi i maxi.

Ostatnio dużą popularnością cieszą się spódnice ze skóry i eko skóry – ich połysk, dopasowane fasony zdecydowanie robią wrażenie. Nie trzeba wiele dodatków, by stworzyć z nimi ciekawą stylizację.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15